درباره من

نغمه ترابی؛
کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

آدرس پستی:

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر)، کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

وب سایت:

segalcbt.ir

ایمیل:

info@segalcbt.ir

تلگرام:

segal_cbt

شماره تماس:

02188100354 02188100353

سوابق تحصیلی و کاری

نغمه ترابی، کارشناسی‌ارشد روانشناسی بالینی خانواده از دانشگاه علم و فرهنگ، پایان‌نامه خود را در زمینه اثربخشی بازی درمانی مبتنی بر رابطه والد-کودک بر پرخاشگری کودکان انجام داده است. او دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی روانشناسی بالینی از همان دانشگاه است.
از سال ۱۳۹۲ کار حرفه‌ای خود را به عنوان روانشناس کودک و نوجوان در مرکز طبی کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز کرده است. سرپرستی دپارتمان روانشناسی بخش کودک و نوجوان بیمارستان روانپزشکی روزبه، روان‌درمانگری بخش کودک و نوجوان بیمارستان روانپزشکی روزبه، روان‌درمانگری کودک و نوجوان در کلینیک تخصصی راد و کلینیک تخصصی دنیای بهتر از جمله سوابق کاری ایشان است. ایشان همچنین همکاری با انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران به عنوان مدرس دوره‌ تخصصی روان‌درمان‌گری شناختی رفتاری کودک و نوجوان را در کارنامه کاری خود دارند. ضمناً تجربه حضور در دبیرستان فرزانگان به عنوان مشاور و روانشناس بخشی از سابقه ایشان محسوب می‌شود.
در حال حاضر، فعالیت حرفه‌ای او متمرکز بر رویکرد شناختی رفتاری (CBT) بوده و دوره‌‌های آموزشی مرتبط را تحت نظر اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز سگال گذرانده است.

دوره های آموزشی من

!

هیچ مطلبی یافت نشد

متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.