سعاده ملک عسگر

درباره من

روانشناس و مشاوره مرکز سگال

آدرس ما:

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر)، کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
شماره تماس:

سوابق تحصیلی و کاری

سعاده ملک عسگر دارای دکتری روانشناسی بالینی از دانشگاه شهید بهشتی است. وی رساله دکتری خود در زمینه خیانت زناشویی انجام داده است. او تحصیلات خود در سه مقطع کارشناسی (روانشناسی بالینی) کارشناسی ارشد (خانواده درمانی) و دکتری (روانشناسی بالینی) را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده است.

او از سال ۱۳۹۰ کار حرفه‌ای خود را به عنوان یک روان‌­درمانگر در کلینیک خانواده و کودک دانشگاه شهید بهشتی و تحت نظارت اساتید این دانشگاه شروع کرده است. فعالیت حرفه‌ای او در این حوزه تماما متمرکز بر رویکردهای مبتنی بر تئوری شناختی رفتاری بوده است و دوره‌های آموزشی متعددی در این زمینه را در ایران و خارج از ایران گذرانده است. در حال حاضر رویکرد درمانی او درمان شناختی رفتاری و طرح‌واره‌درمانی است.

با توجه به آموزش­‌هایی که در طول دوران تحصیل در حوزه درمان اختلالات فردی و زوجی دیده است، فعالیت‌­های درمانی او نیز در این دو حیطه جای می­‌گیرند و او مراجعین فردی و زوجی را در سرویس بالینی خود می‌پذیرد.

موازی با فعالیت­‌های درمانی در دو حوزه پژوهش و آموزش نیز فعالیت دارد. مقالات و پژوهش‌های او در حوزه­ مسائل فردی و زوجی و عموما با نگاه فرهنگی منتشر شده است. از سویی دیگر به عنوان مدرس دانشگاه نیز مشغول به فعالیت می‌­باشد.

دوره های آموزشی من

!

هیچ مطلبی یافت نشد

متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.