محمود خزائی

درباره من

دکتر محمود خزائی؛ دکترای تخصصی روان شناسی بالینی از دانشگاه شهید بهشتی

آدرس ما:

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر)، کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
شماره تماس:

سوابق تحصیلی و کاری

دکتر محمود خزائی دارای دکترای تخصصی روان‌شناسی بالینی از دانشگاه شهید بهشتی است. او مدرک خود را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه علامه طباطبایی در رشته روان­‌شناسی بالینی و عمومی اخذ نموده است.

آقای دکتر خزائی از سال ۱۳۸۵ وارد رشته روانشناسی بالینی شده است و از سال ۱۳۹۳ در زمینه زوج‌درمانی با رویکرد شناختی رفتاری مشغول به فعالیت است. وی در کلینیک خانواده و کودک دانشگاه شهید بهشتی، مرکز مشاوره شماره ۲ (بلوار کشاورز) دانشگاه شهید بهشتی و کلینیک صبح صادق سابقه فعالیت در این زمینه را دارد.

او سابقه تدریس به عنوان استاد مدعو در دانشگاه پیام نور و دستیاری آموزشی استاد در آموزش‌­های مجازی و حضوری دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه شهید بهشتی را در کارنامه خود دارد. وی دوره کارورزی مقطع دکتری تخصصی خود را در بیمارستان روزبه و بیمارستان امام خمینی تکمیل نموده است.

پژوهش و تألیف

رساله دکتری تخصصی آقای خزائی در زمینه بخشودگی خیانت زناشویی انجام شده است. وی همچنین مقالاتی در حوزه زوج ارائه کرده که در این لینک قابل مشاهده است. حوزه­های پژوهشی مورد علاقه ایشان شامل: زوج‌درمانی شناختی رفتاری، بخشودگی خیانت زناشویی، اصول عملکرد حرفه‌ای و فلسفه دیالوگ است.

فعالیت­‌های حرفه‌­ای

دکتر محمود خزائی داور مجله خانواده پژوهی است و در زمینه مشاوره­‌های پژوهشی نیز فعالیت می­کند. وی به عنوان زوج درمانگر، مشاور پیش از ازدواج و مداخلات در حوزه روابط بین فردی خدمات بالینی خود را ارائه می‌­کند.

دوره های آموزشی من

!

هیچ مطلبی یافت نشد

متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.