دکتر شیما عطایی

درباره من

روانشناس و مشاوره مرکز سگال

آدرس ما:

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر)، کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
شماره تماس:

سوابق تحصیلی و کاری

دکتر شیما عطایی مدرک خود را در هر سه مقطع کارشناسی (دانشگاه الزهرا)، کارشناسی ارشد (دانشگاه علوم پزشکی تهران) و دکترا (دانشگاه علوم پزشکی ایران/ انستیتو روانپزشکی تهران) در رشته روانشناسی با گرایش بالینی اخذ کرده است.
دکتر عطایی از سال 1382 که وارد رشته روانشناسی بالینی شده است تاکنون، تمامی فعالیت‌های حرفه‌ای و علمی خود اعم از آموزش، پژوهش و درمان را در حیطه بالینی و با رویکرد شناختی رفتاری انجام داده است. علاوه بر این دکتر عطایی تدریس دروس روانشناسی و آمار و روش تحقیق، طراحی و اجرای طرح مشاوره کوتاه مدت برای دانشجویان، درمانگری، پژوهشگری و تألیف مقاله در حوزه روانشناسی را نیز در کارنامه خود دارد.

پژوهش و تألیف

دکتر شیما عطایی در پژوهش‌­های متعددی همکاری داشتند و مؤلف چندین مقاله در مجلات علمی و پژوهشی، ISI و Scopus در حوزه روانشناسی بالاخص رویکرد شناختی رفتاری و موضوعات تنظیم هیجان است.

فعالیت­‌های حرفه­‌ای

دکتر شیما عطایی مدرس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و برگزارکننده کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی متعدد برای متخصصان، کارمندان و مدیران شرکت‌های وابسته به صنعت نفت و بیمارستان روانپزشکی ایران در حوزه درمان شناختی رفتاری و درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد، مهارت‌های زندگی، تحکیم بنیان خانواده و فرزندپروری است.
از دیگر فعالیت‌های آموزشی او ارائه سوپرویژن به دانشجویان است. همچنین دکتر عطایی به عنوان روان‌درمانگر به درمان انفرادی نوجوانان و بزرگسالان با رویکرد شناختی رفتاری در مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سگال، کلینیک تخصصی راد، کلینیک درمان آزادی بهداشت و درمان صنعت نفت، درمانگاه پژوهشگاه صنعت نفت و … اشتغال داشته است.

دوره های آموزشی من

!

هیچ مطلبی یافت نشد

متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.