درباره من

روانشناس و مشاوره مرکز سگال

آدرس ما:

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر)، کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
شماره تماس:

سوابق تحصیلی و کاری

دکتر ترانه خداویردی مدرک دکترای خود را در رشته روان‌شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ کرده است. او سپس با گذراندن دوره‌­های متعدد مهارت­‌های بالینی خود را در حوزه درمان­‌های اکت و طرحواره درمانی تقویت نموده است. حوزه مورد علاقه او بخشودن است و در این زمینه پیوسته آموزش دیده و به مطالعه می‌پردازد.

پژوهش و تالیف

دکتر مجدی رساله دکتری خود را با عنوان “بررسی اثربخشی تحریک مکرر مغناطیسی فراجمجمه­ای و شناخت­درمانی مبتنی بر ذهن­آگاهی بر متغیرهای فرانگرانی، نشخوار فکری و عملکردهای عصب شناختی در بیماران مبتلا به افسردگی” و پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد خود را با عنوان “بررسی پاراکیلینیکی اختلالات حافظه در مصرف کنندگان متاآمفتامین” نگارش کرده و مقالاتی در همین حوزه­ها به چاپ رسانده است. همچنین در زمینه بررسی هوش هیجانی و موفقیت­های تحصیلی دانش­آموزان، بررسی کیفیت زندگی و سلامت روان در گروه­های مختلف و تأثیر درمان شناختی رفتاری در زمینه­های مختلف، مقالات متعددی منتشر کرده­است. ایشان تاکنون در تألیف و چاپ 5 عنوان کتاب (پکیج مهارت­های ازدواج، خانواده موفق، آزار جنسی در محیط کار و راهکارهای مقابله با آن، روش تحقیق در روانشناسی و آموزش مقدماتی نرم افزارهای آماری در روانشناسی) مشارکت داشته است.

 فعالیت­‌های حرفه‌­ای

دکتر مجدی از سال 93 تاکنون سابقه و تجربه کار حرفه­ای بالینی در مطب آقای دکتر آرش میراب زاده، روانپزشک، استاد تمام و معاون آموزشي دانشگاه علوم بهزيستي، را دارد. از مهارت­های حرفه­ای ایشان می­توان به روان­درمانی بر مبنای درمان شناختی رفتاری که شامل مصاحبه بالینی تخصصی، تشخیص، فرمول­بندی و انجام مداخلات روان­درمانی برای اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواس و اختلالات شخصیت بزرگسالان است، اشاره کرد. همچنین زوج درمانی، طرحواره درمانی و شناخت درمانی مبتنی بر ذهن آگاهی از دیگر مهارت­های حرفه­ای ایشان هستند. دکتر مجدی سابقه تدريس در دانشكده پزشكي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي را نیز در کارنامه حرفه­ای خود دارد.

دوره‌های آموزشی من

!

هیچ مطلبی یافت نشد

متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.