دکتر امیرپاشا کاظمی

درباره من

روانشناس و مشاوره مرکز سگال

آدرس ما:

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر)، کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
شماره تماس:

سوابق تحصیلی و کاری

دکتر امیرپاشا کاظمی دانش آموخته رشته روانشناسی عمومی در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و رشته روانشناسی سلامت در مقطع دکترا است. او از سال 1389 تا  سال 1398 سه دوره تحصیلی خود را گذرانده و از سال 1395 مشغول به روان‌درمانی است. پایان‌­نامه مقطع کارشناسی ارشد دکتر کاظمی در حوزه روانشناسی ورزشی از دیدگاه طرح‌واره‌­درمانی و رساله مقطع دکترای او در حوزه روانشناسی سلامت و بر روی بیماران مبتلا به دیابت از دیدگاه دو درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) و درمان مبتنی بر شفقت بود. آموزش‌­های حرفه‌­ای وی از سال 1393 در حوزه بالینی آغاز شد و عمدتاً شامل رفتار درمانی شناختی و درمان‌­های موج سوم مانند طرح‌واره‌درمانی و درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد بود.

پژوهش و تألیف

دکتر امیرپاشا کاظمی کتاب شناخت درمانی برای شناخت درمانگران (زیر چاپ)­ را به همراه خانم دکتر فاطمه هدایت‌زاده ترجمه کردند. از دیگر اقدامات پژوهشی وی تألیف مقالاتی در حوزه ارتباط بین طرح‌واره­‌های ورزشکاران با متغیر­های روانشناسی ورزشی و درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد و درمان مبتنی بر شفقت بر روی متغیرهای روانشناسی سلامت است.

فعالیت­‌های حرفه­‌ای

دکتر امیرپاشا کاظمی مدرس دوره‌­های کارگاهی آموزش رفتاردرمانی شناختی (CBT)، مهارت­‌های زندگی برای دانشجویان روانشناسی و همچنین برگزار‌کننده سمینار­های عمومی در زمینه تنظیم هیجان است. دکتر کاظمی به حوزه آموزش برای نسل جوان علاقمند است و ارائه سوپرویژن برای درمانگران تازه­‌کار و کمک برای مقابله با ترس‌­ها و اجتناب­‌های دانشجویان از دیگر اقدامات ایشان است. همچنین دکتر کاظمی به عنوان روان‌درمانگر به درمان انفرادی جوانان (18 تا 30) و بزرگسالان با رویکرد شناختی رفتاری اشتغال دارد.

دوره های آموزشی من

!

هیچ مطلبی یافت نشد

متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.