دکتر مونا چراغی

درباره من

دکتر مونا چراغی؛ عضو هیئت علمی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی، دکترای روانشناسی با گرایش بالینی

آدرس پستی:

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر)، کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
شماره تماس:

سوابق تحصیلی و کاری

دکتر مونا چراغی عضو هیئت دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی است. او مدرک خود را در هر سه مقطع کارشناسی (دانشگاه خوارزمی)، کارشناسی ارشد (دانشگاه اصفهان) و دکترا (دانشگاه شهید بهشتی) در رشته روانشناسی با گرایش بالینی اخذ کرده است.

دکتر چراغی از سال 1378 که وارد رشته روانشناسی بالینی شده است تا کنون، تمامی فعالیت­‌های حرفه‌­ای و علمی خود اعم از آموزش، پژوهش و درمان را در حیطه بالینی و با رویکرد شناختی رفتاری و طرح‌واره­‌درمانی انجام داده است. از سال 1395 با ورود به دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی به عنوان عضو هیئت علمی، بخشی از فعالیت‌­های آموزشی، پژوهشی و درمانی او در حوزه زوج، خانواده و روانشناسی فرهنگی انجام می­شوند.

علاوه براین دکتر چراغی تدریس به عنوان استاد مدعو در دانشگاه‌­های مختلف، دبیری اجرایی کنگره­ مادرانگی در ایران، درمانگری، پژوهشگری و تألیف کتاب­ در حوزه روانشناسی را نیز در کارنامه خود دارد. او عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و دارای پروانه کار تخصصی از جانب این سازمان می­باشد.

پژوهش و تألیف

دکتر مونا چراغی مؤلف چندین مقاله پژوهشی در حوزه روانشناسی بالاخص در موضوعات زوج و خانواده است. تألیفات دکتر چراغی را در پیوند زیر می‌­توانید مشاهده کنید.

https://www.sbu.ac.ir/Pages/Profiles.aspx?proffID=395319

فعالیت­‌های حرفه‌­ای

دکتر مونا چراغی مدرس دروس تخصصی رشته روانشناسی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و برگزارکننده کارگاه­‌ها و دوره‌­های آموزشی متعدد برای متخصصان و عموم در حوزه روان‌­درمانی، مهارت­‌های زندگی و زوج‌درمانی است. از دیگر فعالیت‌­های آموزشی او ارائه سوپرویژن به دانشجویان و درمانگران است. وی هدایت پایا‌‌‌‌ن‌نامه‌های تخصصی و انجام پژوهش‌­های مستقل در این حوزه را نیز برعهده دارد. همچنین دکتر چراغی به­عنوان رواندرمانگر به درمان انفرادی بزرگسالان و زوج­درمانی با رویکرد شناختی رفتاری و طرحواره اشتغال دارد. او سال­های متمادی به عنوان کارشناس برنامه­‌های صدا و سیما (همچون حال خوب، عصر خانواده، هزار راه نرفته و …) بوده است. برای دیدن برنامه‌­ها به پیوندهای زیر مراجعه فرمایید.

دوره های آموزشی من

!

هیچ مطلبی یافت نشد

متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.