دکتر فرنوش رجبی

درباره من

آدرس ما:

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر)، کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
شماره تماس:

سوابق تحصیلی و کاری

 فرنوش رجبی مدارک خود را در دو  مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی بالینی و دکترا (دانشگاه آزاد تهران مرکزی) در رشته روانشناسی با کار در حوزه بیماران مبتلا به اختلال وسواسی-جبری در سال 1398 با معدل 18/32 اخذ کرده است.

دکتر رجبی از سال 1389 به طور رسمی وارد کار در حوزه روانشناسی بالینی و سلامت روان شده است. به مدت 3 سال به عنوان  کارشناس مسئول واحد سلامت روان، اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد (از سال 1389 تا سال 1391) معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین (مرکز بهداشت شهرستان قزوین) مشغول به ارائه خدمت در سطح پیشگیری از ابتلا به اختلالات روان و اعتیاد بوده است و پس از آن به مدت 1 سال به عنوان مسئول مرکز (DIC)، ( بیماران معتاد تزریقی خیابانی) در شهر قزوین کار کرده است. او، همچنین، عضو ثابت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فرمانداری شهرستان قزوین بوده است. علاوه براین  او سابقه تدریس در دانشگاه های علوم پزشکی قزوین و دانشگاه آزاد دزفول برای دروس روانشناسی، برگزاری کارگاه‌های تخصص روانشناسی در دانشگاه تهران مرکزی، درمانگری، پژوهشگری در حوزه روانشناسی را نیز در کارنامه خود دارد.

پژوهش و تألیف

دکتر رجبی در تالیف چندین مقاله پژوهشی در حوزه روانشناسی، پیشگیری از اختلالات روانی، کیفیت زندگی بیماران HIV+، تاثیر محیط شهری بر سلامت روان، اثربخشی درمان‌های مختلف بر اعتیاد با  دانشگاه علوم پزشکی قزوین همکاری داشته است. به علاوه او با مشارکت فعال در طرح پیمایش ملی سلامت روان (IranMHS) سال 1390 با وزارت بهداشت و درمان  همکاری کرده است. دکتر رجبی رساله مقطع دکتری تخصصی خود را با موضوع (مقایسه اثربخشی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد و طرحواره درمانی بر نشانگان وسواس و احساس گناه بیماران مبتلا به اختلال وسواسی-جبری) و پایان‌نامه مقطع کارشناسی با عنوان (مقایسه طرح‌واره‌های ناسازگار اولیه و راهبردهای مقاله ای در زنان آزار دیده از همسر و زنان عادی) نگارش و مقالات آن چاپ شده است.

فعالیت­های حرفه­ای

دکتر فرنوش رجبی از سال 1392 تا کنون  تجربه کار بالینی به عنوان روان‌درمانگر انفرادی بزرگسالان در مطب‌های روانپزشکی و کلینیک‌های روانشناسی با رویکرد درمان شناختی رفتاری، درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد و طرح‌واره‌درمانی را دارد. از دیگر فعالیت‌­های حرفه­‌ای ایشان می­‌توان به برگزاری کارگاه­‌های تخصصی روانشناسی و مهارت‌­های زندگی برای دانشجویان و روانشناسان اشاره کرد.

دوره های آموزشی من

!

هیچ مطلبی یافت نشد

متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.