دکتر فاطمه هادی

درباره من

روان‌پزشک و مشاوره مرکز سگال

آدرس ما:

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر)، کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
شماره تماس:

سوابق تحصیلی و کاری

دكتر فاطمه هادی متخصص اعصاب و روان و دارای بورد تخصصی روانپزشكی است. او در سال 1381 وارد رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و پس از فارغ التحصیلی در رشته پزشکی عمومی، در سال ١٣90 وارد رشته تخصصی روانپزشكی شد و در دانشگاه علوم پزشکی ایران تحصیل خود را آغاز نمود. در سال 1394 از رشته روانپزشکی فارغ التحصیل شد و در همان سال موفق به کسب رتبه سوم بورد تخصصی روانپزشکی شد. وی از سال 1394 تا 1399 عضو هیات علمی روانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده است. آموزش و تدریس روانپزشکی عمومی و جامعه‌نگر و روان‌درمانی شناختی رفتاری، سوپرویژن دارویی و روان‌درمانی دستیاران روانپزشکی و هدایت پایان‌نامه‌های متعدد دانشجویان پزشکی و دستیاران روانپزشکی در سابقه کاری وی است.

همکاری با مرکز مشاوره دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران و مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سگال و انستیتو روانپزشکی تهران و سایر مراکز تخصصی در حوزه سلامت روان در سابقه حرفه‌ای او است.

همچنین وی عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران و عضو انجمن علمی روان‌درمانی ایران است و در کمیته های علمی فعالیت دارد.

دكتر هادی سخنرانی‌­های متعدد در سمينار­ها و كنگره­‌های پزشكی و روانپزشكی در حوزه روانپزشکی جامعه‌نگر، تشخیص و درمان روانپزشکی، درمان‌های تحریک‌کننده مغز (TMS)، درمان در حیطه خودکشی و … داشته است.

مقالات و پژوهش­‌ها:

دكتر فاطمه هادی مؤلف مقالات متعدد داخلی و بين‌المللی در حیطه روانپزشكی پریناتال (دوران بارداری و شیردهی)، روانپزشکی اورژانس، روانپزشکی از راه دور (تله سایکیتری)، سلامت روان، معنویت و روش‌های تحریک مغزی و … است. وی همچنين در تالیف كتاب «راهنمای خودمراقبتی جوانان» همکاری داشته است و کتب دیگری را در دست ترجمه دارد.

فعالیت­‌های حرفه‌­ای:

دکتر فاطمه هادی در زمینه درمان دارویی اختلالات روانپزشکی اعم از اختلالات اضطرابی، وسواس، افسردگی، اختلالات روان­‌تنی، اختلالات خوردن و … فعالیت دارد و همچنین مشاوره و روان‌درمانی با رویکرد شناختی

دوره های آموزشی من

!

هیچ مطلبی یافت نشد

متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.